امروز شنبه 25 فروردين 1403

پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) به مناسبت فرارسیدن عید نوروز 1403

به گزارش روابط عمومی، دکتر امین حسینی رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر، با صدور پیامی، فرارسیدن سال نو و عید نوروز سال 1403را به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این مرکز تبریک گفت.

متن پیام ایشان بدین شرح است:

یا مقلب القلوب و الابصار

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین

روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان، ای تو گرداننده مهر و سپر

برترینش کن برایم این زمان و این زمین

بهار از زیباترین مواهب الهی است که انعکاس روح لطیف طبیعت را به بشر نوید می دهد و تازگی و لطافت را در ضمیر انسان زنده می کند و مژده دگرگونی، نوآوری و طراوت را به ارمغان می آورد تا با امید دوباره تغییر، به سوی بهترین ها در مسیر بالندگی و توسعه حرکت کنیم.

بیدار شدن طبیعت از خواب زمستانی الهام بخش بیداری معنوی انسان‌ها در پرتو نور توحید است و صیقل یافتن گوهر خرد ناب آدمی در صفای رمضان، خلوت دل را از اغیار زدودن و به حضور حضرت حقّ باریافتن از مواهب تکرارنشدنی اسحار این ماه پر برکت است.

اینجانب ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های ارزشمند همکاران گرامی در سال1402، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز باستانی را به اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان مرکز آموزش عالی کاشمر تبریک عرض نموده، امید است در سال جدید با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) با پیروی از منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای( مدظله العالی) در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مرکز آموزش عالی کاشمر پیروز و سربلند باشید.

دکتر امین حسینی

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر