پیام تبریک دکتر هادی معماریان خلیل آباد رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت هفته دولت

 

دکتر هادی معماریان خلیل آباد رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت هفته دولت با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمرمتن پیام بدین شرح  است؛

 بدون شک هفته دولت یادآور فداکاری‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ رجایی و باهنر است.

اگرچه  تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است

بی‌تردید در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سال "رونق تولید " نامگذاری شده است،  تمام مسئولان و مدیران باید با تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و رفتاری شهدای دولت و منش آنان، در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با محوریت شعار امسال، گام بردارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و  بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به همه دولت مردان و کارکنان خدوم و متعهد و به ویژه کارکنان  مرکز آموزش عالی کاشمر تبریک عرض نموده امیدوارم با توکل به خداوند متعال و با کمک و همکاری کارکنان ، پرسنل و اساتید در راستای ارتقای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مرکز آموزش عالی کاشمر موفق‌تر از گذشته حرکت  نماییم.

                                                          دکتر هادی معماریان خلیل آباد
                                                         رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر