امروز شنبه 25 فروردين 1403

مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) مجری برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی سال ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی، دکتر امین حسینی رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: آزمون صبح روز جمعه 18 اسفند ماه 1402 با رقابت 2584 داوطلب شامل 2040 داوطلب زن و 544 داوطلب مرد و در هشت حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

حوزه های امتحانی عبارتند از:

آقایان: دانشگاه پیام نور

خانم ها: مرکز آموزش عالی( دانشگاه دولتی) - جهاد دانشگاهی- دبیرستان فرزانگان- دبیرستان شاهد مطهره- دبیرستان عفاف- دبیرستان ایمان- هنرستان استقلال

دکتر حسینی ادامه داد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز و درب های ورود به جلسه امتحان نیمساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان باید قبل از بسته شدن درب های ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

وی در مورد نحوه‌ و زمان دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون گفت: کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ از روز سه‌شنبه 15 اسفند ماه 1402 برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی می باشد. ایشان با تأکید براینکه به همراه داشتن هرگونه وسیله فلزی و الکترونیک و هوشمند در جلسه آزمون ممنوع می‌باشد، ادامه داد: به همراه داشتن خودکار آبی، مداد، پاک کن و مدادتراش ساده در جلسه آزمون لازم است. نماینده تام الاختیار سازمان سنجش اضافه کرد: داوطلبینی که کارت داوطلبی آنها دارای نقص یا اشتباه است باید جهت رفع مشکل در روز چهارشنبه و پنج شنبه 16 و 17 اسفندماه از ساعت 8:30 الی 12 و 14 الی 17 به باجه رفع نقص واقع در مرکز آموزش عالی کاشمر مراجعه نمایند.