امروز شنبه 25 فروردين 1403

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) با صدور پیامی از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر تقدیر و تشکر کرد.

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) با صدور پیامی از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و خلق حماسه‌ای دیگر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی،‌ در پیام دکتر امین حسینی‌آمده است:

11 اسفند شاهد برگزاری انتخاباتی سالم، رقابتی و باشکوه در حوزه‌های انتخابیه شهرستان های کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ با مشارکت حداکثری مردم ولایی و انقلابی خطه ترشیز کهن بودیم که به رهنمودها و فرمایش رهبر معظم انقلاب برای شرکت در انتخابات لبیک گفتند.

دیروز باری دیگر جهانیان، شکوه حماسه و افتخارآفرینی ملت قهرمان و به ویژه مردم دیار شهید راه دیانت و سیاست، شهید آیت الله سید حسن مدرس را مشاهده کردند که به رغم تمامی فضاسازی ها و هوچی گری های دشمنان و معاندان نظام برای ناامید سازی مردم رقم خورد و نقشه‌های شوم آنها نقش بر آب شد.

به طور قطع برنده اصلی این انتخابات، شما مردم بصیر و زمان‌شناس هستید که به رغم توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان، ثابت کردید که نظام اسلامی برخاسته از اراده ملت، در ۴۵ سالگی خود همچنان در مسیر شکوفایی و بالندگی است.

اکنون که رقابت‌های انتخاباتی به پایان رسیده، وظیفه همگان، حرکت در مسیر همدلی و همکاری برای پیشرفت ایران عزیز است و امیدوارم منتخبان مردم با توجه جدی به مطالبات بحق موکلان خود در حوزه‌های انتخابیه، زمینه تشکیل یک مجلس قوی و کارآمد را فراهم کنند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) از حضور گسترده و با صلابت مردم بااخلاص، متعهد و انقلابی این خطه و نیز از زحمات خالصانه‌ی تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات، اعم از نیرو‌های اجرایی، نظارتی، قضایی، بازرسی، امنیتی و انتظامی و همچنین رسانه‌های محلی به لحاظ اطلاع‌رسانی شایسته در زمینه‌سازی حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای، صمیمانه تقدیر و تشکر داشته و از درگاه خداوند قادر متعال سلامتی و سربلندی مردم، نظام و کشور عزیزمان را مسئلت می‌نمائیم.

دکتر امین حسینی

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر