امروز شنبه 25 فروردين 1403

پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر( دانشگاه دولتی) فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت، منجی عالم بشریت حضرت امام مهدی موعود( عج) را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی متن پیام دکتر حسینی به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا خیر اعوانه و انصاره

نیمه شعبان، آفتابی ترین روز خلقت است. روزی است که زیستن و شکفتن های ابدی آغاز می شود. نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت و فرخنده امید دلها و منجی عالم بشریت است. روزی است که نور امید برقراری عدل و داد بر همه مظلومان عالم تابیدن می گیرد. روزی که تداعی کننده روزگار صلح و آرامش برای همه جهانیان است.

امروز تمامی جهان کفر با همه توان در مقابل اسلام، ملت های مسلمان و آزادیخواه ایستاده و هر روز با توطئه ای جدید در قالب جنگ ترکیبی به مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می پردازد. از این رو جهان بیش از هر زمان دیگری در انتظار حضرت بقیه الله الاعظم ( عج) می باشد تا ظلم و ستم تحمیل شده بر آزادیخواهان و مسلمانان عالم پایان یابد.

اینجانب فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، امام المبین، حجت الله علی العالمین، حضرت حجت بن الحسن العسکری را به همه منتظران آن حضرت تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسئلت دارم.

دکتر امین حسینی رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر