امروز شنبه 25 فروردين 1403

بیانیه مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت یوم الله 22 بهمن

مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی، در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری(مدظله العالی):
بیست و دوم بهمن، عید حقیقی برای ملت ما است.

دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است. ۲۲بهمن ماه روز جوانه زدن بذری است که پیشوای کبیر انقلاب اسلامی آن را در دل مردمان سرزمین استبدادزده ایران کاشته تا با خون شهدای اسلام آبیاری و با نور عدالت علوی رشد پیدا کند. انقلاب اسلامی پایان بخش شب سیاه ظلم و جور،  فساد، تبعیض، فقر، تباهی، استبداد، وابستگی و آغاز نوزایی ایران اسلامی و به اهتزاز درآمدن نگین الله اکبر در پرچم توحید بر فراز ایران می باشد. 
وقوع انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ با رهبری امام خمینی (ره) که مرجع دینی، معرفتی و عارفی حکیم بودند، خلاف اراده ابرقدرت‌ها بود و در حالیکه قدرت‌هایی مانند آمریکا در ایران مستشاران عالی‌رتبه در امور نظامی و سیاسی داشتند و پایگاه‌های نظامی کشور در اختیار آنها و مردان سیاست نیز وابسته به آنها بودند، در برابر موج عظیم به پا خواسته از جانب ملت ایران چاره ای جز شکست نداشتند و حمایت‌های آنان برای بقای رژیم سرسپرده پهلوی ناکام و بی‌فایده ماند. انقلاب اسلامی ایران همچون نسیمی حیات‌بخش، امکان تحقق استقلال، آزادی، قطع وابستگی از بیگانگان و مبارزه با ظلم و جهالت را بر دل مردم جهان دمید و نمونه‌ای از حکومت و مردم‌سالاری دینی را با حضور همه اقشار جامعه به جهانیان عرضه کرد و بار دیگر یوم الله 22 بهمن ، روز به ثمر نشستن نهال شکوهمند انقلاب اسلامی و یکپارچگی ملت آزاد و سر افراز ایران فرا رسیده است.

ما دانشگاهیان مرکز آموزش عالی کاشمر در طلیعه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن گرامی داشت یوم الله 22 بهمن و تکریم مقام شامخ شهدای انقلاب و امام شهیدان و تجدید میثاق با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب(ره)، همگام با ملت فهیم ایران، با ارزش‌ها و اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی تجدید عهد کرده و بیعت خود را با رهبر و مقتدای خویش تازه می‌کنیم و اعلام می داریم که از میانه راه هرگز باز نخواهیم گشت.