بیانیه مرکز آموزش عالی کاشمر در محکومیت حمله رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی کاشمر، دانشگاهیان مرکز آموزش عالی کاشمر طی بیانیه ای جنایت وحشتناک حمله رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه را محکوم کردند. در متن این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

خبر حمله هولناک و جنون آمیز رژیم خونخوار و سفاک اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه و شهادت مظلومانه بیش از 1000 مرد، زن و کودک بی گناه بقدری سخت و ناباورانه بود که اطلاق بدترین صفات رذیله نمی‌تواند عمق باطن خباثت این اقدام وحشیانه را نشان دهد. رژیم خونخوار صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت فلسطین، با ارتکاب این فجایع هولناک، یک بار دیگر خوی درندگی خود را به همه جهانیان نشان داد و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌الملل نداشته و ندارد.

بی تردید داغ ننگ حمایت از این رژیم سفاک کودک کش هیچگاه از پیشانی آمریکا و کشور‌هایی که در طول حیات ننگین این رژیم منحوس از آن حمایت و پشتیبانی کردند پاک نخواهد شد. ما دانشگاهیان مرکز آموزش عالی کاشمر جنایت وحشیانه حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در غزه را که منجر به شهادت و مجروح شدن صدها نفر از بیماران و مجروحان بی‌دفاع و بی‌پناه شده است را با قوی‌ترین عبارات محکوم می کنیم.