اطلاعیه دانشجویان ورودی جدید

بسم الله الرحمن الرحیم
«ن و القلم و ما یسطرون»

«دانشجویان محترم ورودی جدید سال تحصیلی 1402–1401 دانشگاه کاشمر»                                                    

پذیرش و قبولی شما را در دانشگاه دولتی کاشمر که نشان از شایستگی، تلاش و انگیزه‌ی متعالی شما دارد، صمیمانه تبریک عرض گفته و ورود شما به عرصه‌ی علم و دانش و آگاهی تبلور مسئولیت اجتماعی، خیر مقدم عرض میکنم.
امید که با پویایی و تلاش مضاعف و مشارکت فعال شما دانشجویان ارزشمند و گرانقدر و با بهره مندی از ظرفیت نخبگان و اساتید و کارکنان پرتلاش این دانشگاه، و در سایه الطاف خداوند متعال، موفقیت و سربلندی شما و موجبات رشد و تعالی میهن اسلامی عزیزمان مطابق با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، فراهم گردد.
ضمن آرزوی توفیق و سلامتی، به اطلاع میرساند جهت آماده سازی مدارک مورد نیاز مطابق با «اطلاعیه اعلام شده درسایت سازمان سنجش آموزش کشور»، اقدام نموده و چگونگی مراحل پذیرش وثبت نام نیز در تاریخ 02/07/1401 در تارنمای دانشگاه قرار خواهد گرفت واز طریق پیامک، اطلاع رسانی می گردد.

مدیریت آموزشی و پژوهشی مرکز آموزش عالی کاشمر

* جهت اطلاع از مراحل ثبت نام روی آیکن های زیر کلیک نمایید:

         

 

+ چند نکته :
-- دانشجویان دقت کنید نیازی به ارسال اسکن مدارک در CD یا DVD نمی باشد.

-- ثبت نام غیر حضوری (مجازی) تا روز جمعه 8 مهرماه در پرتال دانشجویی می باشد.

-- زمان شروع کلاسها از شنبه 16 مهر ماه می باشد.

-- با توجه به اینکه مدارک تحصیلی تحویلی به دانشگاه تا پایان تحصیل و انجام تعهدات تحویل داده نخواهد شد لذا توصیه می گردد حتما چند نسخه کپی از مدارک تحصیلی تهیه و نزد خود نگه دارید.

-- جهت درخواست خوابگاه در پرتال دانشجویی ابتدا قسمت اطلاعات شخصی را تکمیل و به شماره 09034639988 در پیام رسان ایتا پیام ارسال نمایید و منتظر دریافت پیام فعال شدن باشید سپس در پرتال دانشجویی اقدام به ثبت درخواست خوابگاه در منوی امور دانشجویی نمایید.

-- تزریق سه دز واکسن و ارائه گواهی الزامی می باشد.

-- دانشگاه پنجشنبه ها تعطیل می باشد.

-- دانش آموزان فارغ التحصیل سال 1397 و ماقبل باید نظام تحصیلی قدیم و فارغ التحصیلان سال 1398 و مابعد باید نظام تحصیلی جدید را انتخاب کنند.

-- راههای ارتباط با کارشناسان مرکز بصورت تلفنی و مجازی 05155258801 داخلی 107 و 104 یا شماره 09034639988 در پیام رسان ایتا

فایل پیوست: 
پیوستاندازه
Image icon index.jpeg4.8 کیلوبایت
PDF icon نظام وظیفه.pdf80.45 کیلوبایت
Image icon 11.png170.02 کیلوبایت
Image icon Unti1tled.jpeg11.76 کیلوبایت
Image icon ایتا حوزه آموزش.jpeg642.31 کیلوبایت