امور رفاهی مرکز آموزش عالی کاشمر

تصویر کارشناس آموزش

بسمه تعالی

با استعانت از خداوند متعال ، ضمن عرض تبريك  به تمامی عزیزان پذیرفته شده "صرفاَ با سوابق تحصیلی" که در مهرماه 1401 به مرکز آموزش عالی کاشمر (دولتی) راه می یابند،  بدینوسیله حوزه دانشجویی و خدمات رفاهی این مرکز مفتخر است خدمات قابل ارائه به دانشجویان گرامی را به شرح ذیل اعلام نماید:

 

واحد سراهای دانشجویی (خوابگاه)

به اطلاع می رساند این مرکز جهت اسکان دانشجویان غیربومی متقاضی، از خوابگاه های استیجاری تحت نظارت دانشگاه استفاده می نماید و با توجه به استجاری بودن سراهای دانشجویی و پرداخت شهریه مربوطه توسط متقاضیان در هر نیمسال تحصیلی، محدودیتی در خصوص مدت زمان استفاده از خوابگاه بر حسب تعداد ترم مجاز (سنواتی، روزانه و یا نوبت دوم) وجود ندارد.

 

سرای خواهران (ساختمان یاس) :

با ساخت و کاربری خوابگاه در دو طبقه و ظرفیت 350  نفر، دارای اتاق های اختصاصی 4 و 6 نفره مجهز به امکانات و تجهیزاتی همچون  تخت، تشک، کمد فلزی لباس، فرش، یخچال و ایضاَ مشاعات دارای محوطه باز حیاط، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، رختشورخانه، سالن مطالعه و تلویزیون، نمازخانه.

  • نظارت بر ورود و خروج توسط نیروهای انتظامات و سرپرستان مستقر درمحل به صورت تمام وقت، پوشش دوربین های امنیتی و مداربسته.
  • ارائه سرویس های رفت و برگشت از دانشگاه به خوابگاه و بالعکس در تمام ساعات برگزاری کلاس ها.

آدرس : کاشمر- بلوارسیدمرتضی- بلوار دانشگاه داخل دانشگاه آزاد (ساختمان یاس) فاصله تا دانشگاه حدود 700 متر    

 

سرای برادران (ساختمان فجر و ساختمان مدرس) :

با ساخت و کاربری خوابگاه در دو طبقه و ظرفیت 200 نفر، اتاق های 4 و 6 و 8 نفره دارای امکانات و تجهیزاتی از قبیل تخت، تشک ، کمد لباس، فرش ویخچال فریزر وایضاَ مشاعات دارای محوطه حیاط، (آشپزخانه و سرویس های بهداشتی در هردو طبقه)، سالن مطالعه و تلویزیون، نمازخانه.

  • نظارت بر ورود و خروج توسط نیروهای نگهبان و سرپرستان مستقر درمحل به صورت تمام وقت، پوشش دوربین های امنیتی و مداربسته.
  • ارائه سرویس های رفت و برگشت از دانشگاه به خوابگاه و بالعکس در تمام ساعات برگزاری کلاس ها .

 آدرس : کاشمر- بلوارسیدمرتضی- بلوار دانشگاه داخل دانشگاه آزاد اسلامی فاصله تا دانشگاه حدود 700 متر

نکته مهم: جهت ثبت درخواست خوابگاه در پرتال دانشجویی ابتدا اطلاعات شخصی (پرونده الکترونیک) را در پرتال دانشجویی تکمیل و به شماره 09034639988 در پیام رسان ایتا پیام ارسال نمایید.

 

شهریه مربوط به سراهای دانشجویی (خوابگاه) :

به اطلاع می رساند پذیرش در سراهای دانشجویی مرکز جهت دانشجویان روزانه و شبانه امکان پذیر بوده و لذا با توجه به استیجاری بودن سراها (خوابگاه) هزینه اسکان متقاضیان جهت یک نیمسال تحصیلی در سال 1401  مبلغ 1.250.000 تومان تعیین گردیده، که در بازه زمانی ثبت نام خوابگاه از متقاضیان گرامی اخذ خواهد گردید.

 

"بخش تغذیه دانشجویی":    

واحد تغذیه مرکز آموزش عالی کاشمر با هدف ارائه مطلوب خدمات تغذیه به دانشجویان گرامی و با در اختیار داشتن دو سالن مجزای سلف سرویس جهت ارائه وعده های غذایی (ناهار وشام) جهت دانشجویان روزانه و شبانه مرکز  و در تمام ایام آموزشی سال تحصیلی با نرخ مصوب "صندوق رفاه دانشجویان" به عزیزان ارائه خدمت می نماید .

وعده صبحانه نیز بصورت تحویل کارت خرید و یا ارائه وعده صبحانه در سلف سرویس دانشگاه به دانشجویان گرامی ارائه می گردد.

 

"واحد تسهیلات دانشجویی (وام)":

دانشجویان گرامی مرکز آموزش عالی کاشمر از ابتدای ورود و تحصیل می توانند با مراجعه به واحد تسهیلات رفاهی جهت انجام ثبت نام و تشکیل پرونده اولیه در هر نیمسال تحصیلی از تسهیلات مختلفی همچون :

وام تحصیلی، مسکن، ودیعه مسکن (مخصوص متاهلین)، تغذیه، ضروری، ازدواج، قهرمان ورزشی، شهریه و ... بهره مند گردند.

نرخ مصوب تسهیلات مذکور هر ساله توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، به دانشگاه ها ابلاغ و اطلاع رسانی می گردد.

 

"خدمات مشاوره و سلامت":

از ویژگی های این حوزه می توان به ارائه خدمات مشاوره ای رایگان ، پایش سلامت روان و جسم دانشجویان و .... اشاره نمود.

فایل پیوست: 
پیوستاندازه
PDF icon راهنمای درخواست خوابگاه.pdf997.07 کیلوبایت
Image icon 111.png10.11 کیلوبایت
Image icon Untitled.jpeg27.67 کیلوبایت