امروز سه شنبه 19 فروردين 1399

مشاوره دانشجویی

مواجهه با مسائل مختلف زندگی اعم از فردی، خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی، شغلی، حقوقی و غیره اغلب چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، ‌اضطراب، استیصال و درماندگی است. همه به تجربه دریافته‌ایم که به تنهایی قادر به اداره همه مسائل مختلف زندگی نیستیم. گاهی ممکن است به منظور حل مشکلات از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره‌مند شویم، لیکن کمک تخصصی، حل بهتر و سریع‌تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می‌سازد. ورود به دانشگاه و شروع زندگی دانشجویی، به دلیل تغییرات عمده‌ای که در عرصه‌های مختلف زندگی برای فرد به وجود می‌‌آورد، استرس‌ زا است و گاهی به دلیل عدم دسترسی به منابع حمایتی مطمئن، موجب ایجاد بحران‌هایی برای دانشجو می‌شود. مرکز مشاوره دانشگاه با توجه به ضرورت‌های فوق و به منظور کمک به دانشجویان جهت اداره و مدیریت مسائل عمده دوران زندگی دانشجویی راه اندازی شده و خدمات متعددی را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کند.

 مشاور:

جناب آقای دکتر احمد اکبری

ساعات حضور:
روزهای یکشنبه از ساعت 14-12

روزهای دوشنبه از ساعت 14-12

روزهای سه شنبه از ساعت 13-8

 

دانشجویان گرامی ارائه خدمات مشاوره کاملاَ رایگان می باشد.
جهت هماهنگی و گرفتن نوبت اینجا کلیک نمایید.
 

 

 پزشک معتمد 

بدینوسیله به اطلاع می رساند که با توجه به هماهنگی های انجام شده بین مرکز آموزش عالی کاشمر و درمانگاه شبانه روزی کوثر (واقع در خیابان امام 6)، دانشجویان عزیز می توانند در تمام ساعات شبانه روز با ارائه کارت دانشجویی و کپی آن از تخفیف خدمات پزشکی درمانگاه کوثر بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که دانشجویان دارای دفترچه بیمه مبلغ 1000 تومان و دانشجویان فاقد دفترچه بیمه مبلغ 2000 تومان بابت هزینه ویزیت پرداخت خواهند نمود.