امروز دوشنبه 24 تير 1398

پیام نوروزی رییس مرکز آموزش عالی کاشمر

هو البدیع

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

 

برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال همایون بادت این روز و همه روز

 

بهار فصل رویش است و شادابی، فصل ایمان و شکوه جلوه خداوند است، آری بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است.

فرا رسیدن سال نو ،نوید بخش شکفتن شکوفه های تدبیر و امید و تحول آینده است،آینده ای که همگان امید داریم در همه جهات بهتر از گذشته باشد.لذا در این بهترین ساعات و نیکوترین ایام از آفریننده جانها و روانها خواستاریم که احسن الحال و الاحوال را که مضمون دعای شریف تحویل سال نوست در سراسر حیات فردی و اجتماعی و جمیع ابعاد معنوی و مادی زندگی ما جاری سازد.

اینجانب ضمن تبریک عید سعید نوروز به همه دانشگاهیان خدوم، از زحمات ارزشمند تمامی همکاران عزیز دانشگاهی قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پر بار برای اعضای هیئت علمی، کارمندان، دانشجویان و خانواده‌های معّزز آنان، در ظل عنایات حضرت حق تعالی و در سایه حجت بر حق "حضرت صاحب الامر" مسئلت می‌نمایم.

امیدوارم سال آینده، با تدبیر و هم فکری بیشتر، سالی پر از برکت، امید و موفقیت برای همه دانشگاهیان باشد و "یا محول الحول والاحوال" در ضمیر ما تحقق یابد.

امید است؛ با یاری از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا... الاعظم با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر معظم انقلاب با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سر بلند باشید.

 

دکتر هادی معماریان خلیل آباد

رییس مرکز آموزش عالی کاشمر