پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت 16 آذر روز دانشجو 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر دکترهادی معماریان رئیس مرکز در پیامی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای  انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به ویژه شهدای مبارزه با استکبار در 16 آذر 1332، فرارسیدن 16 آذر، روز دانشجو را  به کلیه دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان مرکز آموزش عالی کاشمر تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است؛
به نام خداوند لوح و قلم 
بدیهی است؛ تحول و پیشرفت هر جامعه‌ای در گرو بیداری، تلاش، سر زندگی و خلاقیت‌های جامعه است اما در این میان اقشار تحصیل‌کرده، نقش بی بدیلی در گسترش مرزهای دانش دارند و دانشجویان به عنوان پیشروان ساخت فردای کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. 
اینک با گرامیداشت ایثار و مقاومت دانشجویان شهیدی است که یاد و خاطره شان با از خودگذشتگی در دانشگاه، جاوید و ماندگار شد، فرا رسیدن 16 آذر را به همه دانشگاهیان به ویژه دانشجویان عزیز که آینده سازان ایران اسلامی  هستند؛ تبریک عرض می نمایم.
امیداست؛ دانشجویان عزیز در راستای قدرشناسی از این شهیدان گرانقدر، با تلاش و پشتکار و استفاده از استعدادها و شایستگی های ارزشمند خود حداکثر بهره مندی را از اساتید و محیط علمی دانشگاه به دست آورند و با شناخت نقش و جایگاه خود و پیوند علم و عمل زمینه ساز پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان باشند.
از آنجا که رهیابی به سعادت جامعه، با امتزاج دانش و معرفت با ارزش‌های دینی و معنوی کارساز خواهد بود امیددارم؛ جامعه‌ دانشگاهی به ویژه دانشجویان با تاسی بر رسالت شهیدان دانشجو در عرصه‌های مختلف که از کیان سرزمین ایران اسلامی از جان خود گذشتند، در پیمودن راهی به سوی آینده‌ای روشن و سرافرازی  کشورمان تا رسیدن به قله های دانش و انسانیت گام بر دارند تا ایران اسلامی از وجود دانشجویان سرافراز این مرز و بوم، با سرعت بیش از پیش به بالندگی و شکوه و عظمت برسد.
دکتر هادی معماریان- رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر