امروز دوشنبه 18 آذر 1398

پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت آغاز سال تحصیلی پیامی را صادر کرد و به جامعه دانشگاهی و دانشجویان  فرارسیدن بهار  علم و دانش را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و  اموربین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر ، دکتر هادی معماریان خلیل آباد  همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، در پیامی فرارسیدن بهار  علم و دانش را به دانشجویان و جامعه دانشگاهی تبریک گفت.

 متن این پیام بدین شرح است؛

مرکز آموزش عالی کاشمر که  با فرارسیدن بهار علم و دانش و آغاز سال تحصیلی جدید وارد هشتمین سال فعالیت خود شده نهال نوپایی است که با تلاش دانشجویان، کارکنان، استادان و مدیران دانشگاه در کنار حمایت‌های مسئولان  روز به روز، درختی تناورتر می شود؛ پیمودن مسیر رشد و بالندگی این مرکز مایه مباهات است؛ آغاز سال تحصیلی جدید که نوید بخش یک شروع دوباره و  برگ زرین دفتر زندگی دانشگاه و دانشگاهیان است  پیام آور طنین اندیشه ها و اراده‌های نو و راستین برای رسیدن به توسعه و تعالی است.

مقارنه زیبای بهار علم و دانش با هفته شکوهمند دفاع مقدس،فصل مغتنمی است تا یاد و نام و خاطره شهدای گرانقدر و امام شاهدان شهید، حضرت روح الله(ره) و ایثارگران و بسیجیان سلحشور را گرامی بداریم که امروز  عظمت و اقتدار کشور را مرهون همت آن بزرگ مردانیم برهمین اساس جهاد امروزجوانان عزیز تلاش در رسیدن به قله های رفیع علم و معرفت است و با حفظ یاد و حرمت  آنها وظیفه داریم راه پرافتخار آنان را به گونه ای دیگر ادامه داده و  با سلاح قلم و  با فتح قله‌های آگاهی و دانش به تعهدی که نسبت به میهن و جامعه اسلامی خود داریم عمل نماییم. 

امید است؛  همانطور که دانشگاه ها به عنوان مهم ترین مراکز تولید علم، دانش، معرفت و مهارت درکنار دیگر نهادهای سیاسی،اجتماعی و اقتصادی کشور وظیفه تحقق توسعه همه جانبه و پایدار کشوررا به عهده دارند مرکز آموزش عالی کاشمر نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاهی کشور، بتواند در شکوفایی استعدادهای جوانان و دانشجویان در راستای اعتلای دانش و علم اندوزی گام بردارد  و در عرصه‌های فرهنگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام بردارد. 

دست همه همکاران و دانشجویان را در این حرکت فراگیر به گرمی می‌فشارم و امید دارم همه استادان ، دانشجویان و کارکنان گرانقدر در فضایی آکنده از امید و اعتماد و عقلانیت دست به دست هم داده و با همدلی و همکاری هر چه بیشتر مرکز آموزش عالی کاشمر را در عمل به وظایف آموزشی،تحقق برنامه ها و حرکت در راستای توسعه علمی کشور پیش ببرند. اینجانب به عنوان خدمت گزار این مجموعه آغاز سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی،دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان  نوورود،صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج عالی علمی،دینی اخلاقی توام با موفقیت،بهروزی و سعادت را خواهانم.

رئیس مرکزآموزش عالی کاشمر  دکتر هادی معماریان خلیل آباد