پیام تبریک رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر به مناسبت آغاز سال تحصیلی پیامی را صادر کرد و به جامعه دانشگاهی و دانشجویان  فرارسیدن بهار  علم و دانش را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و  اموربین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر ، دکتر هادی معماریان خلیل آباد  همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، در پیامی فرارسیدن بهار  علم و دانش را به دانشجویان و جامعه دانشگاهی تبریک گفت.

 متن این پیام بدین شرح است؛

مرکز آموزش عالی کاشمر که  با فرارسیدن بهار علم و دانش و آغاز سال تحصیلی جدید وارد هشتمین سال فعالیت خود شده نهال نوپایی است که با تلاش دانشجویان، کارکنان، استادان و مدیران دانشگاه در کنار حمایت‌های مسئولان  روز به روز، درختی تناورتر می شود؛ پیمودن مسیر رشد و بالندگی این مرکز مایه مباهات است؛ آغاز سال تحصیلی جدید که نوید بخش یک شروع دوباره و  برگ زرین دفتر زندگی دانشگاه و دانشگاهیان است  پیام آور طنین اندیشه ها و اراده‌های نو و راستین برای رسیدن به توسعه و تعالی است.

مقارنه زیبای بهار علم و دانش با هفته شکوهمند دفاع مقدس،فصل مغتنمی است تا یاد و نام و خاطره شهدای گرانقدر و امام شاهدان شهید، حضرت روح الله(ره) و ایثارگران و بسیجیان سلحشور را گرامی بداریم که امروز  عظمت و اقتدار کشور را مرهون همت آن بزرگ مردانیم برهمین اساس جهاد امروزجوانان عزیز تلاش در رسیدن به قله های رفیع علم و معرفت است و با حفظ یاد و حرمت  آنها وظیفه داریم راه پرافتخار آنان را به گونه ای دیگر ادامه داده و  با سلاح قلم و  با فتح قله‌های آگاهی و دانش به تعهدی که نسبت به میهن و جامعه اسلامی خود داریم عمل نماییم. 

امید است؛  همانطور که دانشگاه ها به عنوان مهم ترین مراکز تولید علم، دانش، معرفت و مهارت درکنار دیگر نهادهای سیاسی،اجتماعی و اقتصادی کشور وظیفه تحقق توسعه همه جانبه و پایدار کشوررا به عهده دارند مرکز آموزش عالی کاشمر نیز به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاهی کشور، بتواند در شکوفایی استعدادهای جوانان و دانشجویان در راستای اعتلای دانش و علم اندوزی گام بردارد  و در عرصه‌های فرهنگی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری گام بردارد. 

دست همه همکاران و دانشجویان را در این حرکت فراگیر به گرمی می‌فشارم و امید دارم همه استادان ، دانشجویان و کارکنان گرانقدر در فضایی آکنده از امید و اعتماد و عقلانیت دست به دست هم داده و با همدلی و همکاری هر چه بیشتر مرکز آموزش عالی کاشمر را در عمل به وظایف آموزشی،تحقق برنامه ها و حرکت در راستای توسعه علمی کشور پیش ببرند. اینجانب به عنوان خدمت گزار این مجموعه آغاز سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی،دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان  نوورود،صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج عالی علمی،دینی اخلاقی توام با موفقیت،بهروزی و سعادت را خواهانم.

رئیس مرکزآموزش عالی کاشمر  دکتر هادی معماریان خلیل آباد