ثبت نام دانشجویان نوورود در مرکز آموزش عالی کاشمر آغاز شد

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: ثبت نام دانشجویان نوورود در مرکز آموزش عالی کاشمر از روز چهارشنبه دهم مهرماه 98 همزمان با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد و فرآیند ثبت نام تا تاریخ هفدهم مهرماه 98 ادامه خواهد داشت.
دکتر میثم عابدین پور در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر ضمن تبریک به پذیرفته شدگان گرامی و خانواده های محترم آنان، از حسن نظر و اعتماد جامعه به این مرکز دانشگاهی به عنوان تنها دانشگاه دولتی منطقه و استقبال بسیار خوب به عمل آمده جهت ثبت نام و تحصیل در رشته های مختلف این مرکز ابراز تشکر و خرسندی نمود و برای تمامی پذیرفته شدگان موفقیت و سرافرازی را در همه مراحل زندگی آرزو نمود.
عابدین پور به پذیرفته شدگان توصیه کرد؛ جهت صرفه جویی در زمان و سهولت فرآیند ثبت نام، اطلاعیه ها و موارد مندرج در سایت دانشگاه را به دقت مطالعه نموده و بر اساس آن ها مدارک و برنامه‌های خود را تنظیم نمایند.
وی با اشاره به فراهم شدن امکان اسکان دانشجویان در سراهای دانشجویی (خوابگاه) و برقراری سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان گفت: در این مرکز دانشگاهی تغذیه دانشجویان در دو وعده ظهر و شب با قیمت مصوب صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارائه می گردد.
وی همچنین ابراز نمود: جهت افزایش اشتغال پذیری و مهارت های تخصصی و فردی-اجتماعی دانشجویان برنامه های خوبی در نظر گرفته شده است که با استعانت از درگاه خداوند متعال و همت همه همکاران دلسوز در حوزه های مختلف دانشگاه، اجرایی می شود.