از کارمندان نمونه مرکز آموزش عالی کاشمر تجلیل شد

طی مراسمی با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه مرکز آموزش عالی کاشمر و اعضای هیئت علمی و غیرهیئت علمی از کارمندان نمونه این مرکز تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز آموزش عالی کاشمر، دکترهادی معماریان خلیل آباد رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر، در این مراسم طی سخنانی با قدردانی از تلاشهای مجموعه کارکنان در یک سال اخیر گفت: در این مدت از یک سو باید مسیر توسعه مرکز آموزش عالی کاشمر را با سرعتی بیشتر از گذشته طی می کردیم و از سوی دیگر با تنگناهای اقتصادی مواجه بودیم اما تلاش شد با برگزاری برنامه ها، همایش ها، سمینارها و دوره ها و جلسات مختلف زمینه شناساندن هرچه بهتر مجموعه مرکز آموزش عالی کاشمر به جامعه را فراهم آوریم.

به گفته او ظرفیت خوبی در مرکز ایجاد شده و در شش رشته در مقطع کارشناسی دانشجو پذیرش شده که همین باعث ایجاد فضای رقابتی برای سایر واحدهای دانشگاهی منطقه شده است.

وی با ابراز خرسندی از تملک زمین مرکز و انعقاد قرارداد با مهندسین مشاور و تلاش برای تهیه طرح مطالعاتی گفت: در زمینه جذب اعضای هیئت علمی و افزایش تعداد رشته ها نیز اقداماتی انجام شده و امیداواریم بتوانیم در رشته های مرتبط با ماموریت راهبردی دانشگاه رشته های جدید اضافه کنیم و با توجه به قطعیت پرونده جذب هیئت علمی جدید بتوانیم زمینه جذب اعضای هیئت علمی را نیز فراهم آوریم.

وی با اشاره به اینکه یکی از اولویت های کاری ما در سال 98 برگزاری همایش ملی توسعه پایدار بود گفت: به همت همه عزیزان توانستیم این همایش را آبرومند و با رعایت استانداردها برگزار کنیم و در این راستا هرچه بهتر توانمندی مرکز آموزش عالی کاشمر را به جامعه نشان دهیم .

دکترمعماریان با اشاره به ایجاد تحول در بخش اداری مرکز،گفت: در یک سال اخیر تلاش شده تصمیمات براساس نظر جمعی و شورایی اتخاذ شود تا کمترین نقص را داشته باشد از این رو شوراها و گروه های مختلفی در مرکز از جمله شورای اداری مالی و شورای راهبردی، شورای رفاهی و گروه نظارت و ارزیابی، گروه آموزش های آزاد و کارآفرینی شکل گرفت.

وی با ابراز خرسندی از اخذ اعتبار برای مرکز نوآوری ترشیز از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اظهار امیدواری کرد؛ این مرکز بتواند مرکز آموزش عالی کاشمر را با سرعت در مسیر دستیابی به توسعه پایدار پیش ببرد.

وی با اشاره به این که نیاز است اعضای هیئت علمی به موضوع فعالیتهای پژوهشی با اولویت بررسی و رفع مشکلات منطقه ورود کنند ،گفت: ما باید برروی کمیت و کیفیت فعالیت های پزوهشی متمرکز شویم .

دکتر معماریان اظهار داشت: در حال حاضر با جذب اعتبار امکان نصب سوله مورد نیاز برای راه اندازی باشگاه ورزشی و افزایش تعداد کلاس های مرکز از 10 به 15 کلاس اقدام شده است .

وی افزود : تمام هدف مجموعه مدیریتی و هیئت رئیسه مرکز آموزش عالی کاشمر اعتلای این مرکز و ایجاد امنیت شغلی برای کارکنان است لذا انتظار می رود با هم افزایی و همدلی در همه امور مرکز مشارکت نماییم.

به گفته او انتخاب کارمند نمونه از میان شما عزیزان کار سخت و دشواری بود لیکن ناگزیر شدیم تعدادی از همکاران را انتخاب کنیم هر چند که این تقدیر گوشه ای از اجر زحمات، دلسوزی ها و تعلق خاطر صادقانه شما عزیزان را به مرکز آموزش عالی کاشمر جبران نمی کند.

در این نشست صمیمی اعضای هیئت علمی و کارکنان مرکز آموزش عالی کاشمر به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای ارتقا و اعتلای این مرکز پرداختند.

لازم یه یادآوری است؛ در پایان این مراسم ازخانم ها خواجه و سبحانی و آقایان روحی، مهماندوست، سجادی، مجیدی و محبوبی به عنوان کارکنان نمونه این مرکز تجلیل شد.

 
 
دسته مطلب: